KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15837083
nr 1583 7083
Einar Halvdan Berger, Signerad, Lofoten. Olja på pannå, 46x55 cm, yttermått inklusive ram: 53x62 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 december 2023
kl 20:24:28
2/12 09:41:30
700 kr
4/12 20:19:29